Paieška


Share if useful:

Paieška


Share if useful:

Apie įmonę

Privatumo politika

Asmens duomenų tvarkymo sistemos administratorius yra Uždaroji akcinė bendrovė „Naurisa - Akvedukts“ toliau – „Akvedukts“), Įmonės kodas 124497444, adresas:  Naugarduko g. 41, Vilnius, LT-03227, telefonas 233 35 82, interneto svetainė: „akvedukts.lt“, el. paštas: naurisa@naurisa.lt.

Asmens duomenų apsaugos įstatymas:„Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta.“ Norėdamas savo verslą, tiek, kiek būtina tam, kad būtų įvykdyti konkretūs, aiškiai apibrėžti ir teisėti tikslai, "Akveduktai" gali gauti ir tvarkyti įvairius asmens duomenis apie savo darbuotojus, klientų ir įmonių partnerių darbuotojus, klientus kaip privačius asmenis ir netiesiogiai, kurie tiesiogiai nesusiję su įmonės veikla. Asmeniniai duomenys, kuriuos renka ir apdoroja „Akvedukts“, priklausys paskirties tikslo ir tipo ir gali būti tokie: vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas, namų adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, banko duomenys , asmens tapatybės dokumentai, priklausomos informacijos platformos, medicinos pažymėjimas, patvirtinantis, kad laikomasi atliktinų pareigų, vaizdo įrašų įrašas, nuotrauka, automobilio numeris, svetainės lankytojų slapukai.

Fizinių duomenų rinkimo būdų tipai

"Akvedukts" gauna šiuos duomenis: gavus asmens prašymą apie laisvą darbo vietą, sudaryti ir išlaikyti darbo sutartį, gavus leidimą iš kitų asmenų, kuriems buvo įtraukti asmens duomenys, gauti informaciją apie paslaugų teikėjo atstovą ar darbuotoją el. –paštu "Akvedukts" vaizdo stebėjimas, svetainės „Akvedukts.lt“ priežiūra, akvedukts.lt svetainės lankytojų registracija su platesnėmis prieigos teisėmis ir funkcijomis.

Asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas

"Akvedukts" surinkti asmens duomenys saugomi tiek popierine forma, tiek informacine sistema, akvedukts nurodytoje, saugioje vietoje ir laikantis saugojimo, kaip nustatyta taikytinuose įstatymuose ir / arba akvedukts. Galimybė susipažinti su duomenimis, kuriuos gauna suinteresuotas asmuo, gali naudotis tik akvedukts įgalioti asmenys, reguliuodama duomenų, kuriuos galima peržiūrėti ar apdoroti, kiekį. Fizinių asmenų naudojimas tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant pranešti apie "Akvedukts" informacinius biuletenius ir siųsti individualius pasiūlymus, įmanomas tik tuo atveju, jei buvo gautas asmens sutikimas gauti tokią informaciją.

Asmens duomenų atskleidimas

"Akvedukts" gerbs privatumo duomenų konfidencialumą. Asmens duomenų atskleidimas trečiosioms šalims yra leidžiamas tik tais atvejais, kai tai būtina verslo vykdymui - sutarčių sudarymui, funkcijų vykdymui leidimu arba kitais teisėtais atvejais. "Akvedukts" neatskleis fizinių asmenų duomenų tretiesiems asmenims tais atvejais, kai joms nėra teisinio pagrindo arba jei fizinio asmens sutikimas perduoti savo duomenis trečiajam asmeniui nebuvo gautas.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę gauti informaciją apie "Akvedukts" tvarkomus asmens duomenis, jų įsigijimo ir tvarkymo pobūdį, teisinį pateisinimą ir saugomų duomenų tikslumą. Jei jums reikia pridėti, ištaisyti, ištrinti informaciją apie savo turinį į jūsų asmeninius duomenis, "Akvedukts" sistema reikalauja pateikti duomenis duomenų tvarkymo vadybininkui. Išnagrinėjusi paraišką, bus vykdomi pareiškime nurodyti veiksmai arba bus išsiųsti informacija apie teisinius apribojimus, kurie neleidžia patenkinti kurio nors iš pareiškėjo reikalavimų.

Jūs galite atsiimti savo sutikimą, nusiųsdami paraišką duomenų valdytojui arba atlikę atitinkamus registruotos svetainės akvedukts.lt vartotojo aplinkos pakeitimus (jei esate vartotojas, užregistruotas šioje svetainėje).

Svetainė ir slapukų naudojimas

"Akvedukts" svetainėje akvedukts.lt naudoja slapukus (mažus tekstinius failus), kuriuos jis išsaugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje atidarius „akvedukts.lt“. Tai padeda svetainę prisiminti savo vartotojo vardą ir nustatymus, su kuriais nusprendėte peržiūrėti svetainę, todėl jų nereikia kaskart iš naujo įvesti. Slapukai leidžia lengviau naršyti reguliariai lankomas svetaines, o svetainės palaikytojas padeda kurti ir palaikyti svetainės lankytojų informaciją nenurodant konkretaus asmens ir nepažeidžiant privatumo teisių.

Leidimas naudoti slapukus nėra būtina sąlyga darbui internetinėje svetainėje „Akvedukts.lt“, tačiau tai leidžia patogiau naršyti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukų naudojimo teises, jų valdymą ir ištrynimą, apsilankykite: aboutcookies.org.

Svetainę „Akvedukts.lt“ gali aplankyti tiek neregistruotas, tiek registruotas vartotojas. Registruotas arba neregistruotas naudotojo statusas nekeičia slapukų naudojimo.

Akvedukts.lt svetainėje naudojami slapukai:

- seanso slapukus, kurie yra reikalingi norint paleisti sistemą registruotoje vartotojo aplinkoje. Šis slapukas leidžia mums prisiminti, kokie elementai yra pirkinių krepšelyje, kokį naudotojo vardą lankytojas įsiregistravo, lankymo istorija (kad sistema žinotų, į kurį puslapį grįžti) ir panašūs dalykai. Šie slapukai ištrinami, uždarę naršyklę.


- kalbos slapukas, kuriame saugoma vartotojo sąsajos kalba. Šiame slapuke nėra informacijos, leidžiančios atpažinti lankytoją. Slapukas lieka naršyklėje mėnesį po paskutinio apsilankymo.


- leidimo slapukas, kuriame saugoma kliento tapatybės informacija. Šis slapukas sukurtas tik tuo atveju, jei lankytojas pasirenka "Išsaugoti slaptažodį". Jei klientas prisijungia tam tikru laiku, naudodamas funkciją „Atsijungti“, šis slapukas bus ištrintas. Be apsilankymo, šis slapukas lieka naršyklėje 10 metų (!).

Svarbu! Nė vienas iš šių slapukų nenaudojamas norint surinkti informaciją apie naudotojo lankymo įpročius!

Informuojame, kad svetainėje „Akvedukts.lt“ naudojama „Google Analytics“, programa, kurią sukūrė „Google Inc.“, kuri taip pat pateikia slapukus ir stebi naudotoją. Ši paslauga pagerina svetainės „Akvedukts.lt“ efektyvumą, pateikiant informaciją apie svetainės lankytojus apskritai - šalis, iš kurios aplankyta svetainė, programos, įrenginiai, naudotojų amžius ir t.t, bet nenurodo kiekvieno svetainės lankytojo. Iš „Akvedukts.lt“ nesiunčiami jokie papildomi identifikuoti duomenys, išskyrus tuos, kuriuos automatiškai siunčia "Google Analytics". Taip pat kviečiame susipažinti su "Google" privatumo politika. Galite atsisakyti rinkti informaciją iš "Google Analytics", atsisiunčiant ir įdiegiant naršyklės priedą.

Registruodamasis su „Akvedukts.lt“ sistema išsaugo jūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį bei būtiną informaciją apie jūsų įmonę. Informacija apie gimimo datą yra neprivaloma. Reikiama informacija reikalinga jūsų įgaliotai naudotojų aplinkai, prisijungimui prie atstovaujamos bendrovės ir operatyviam bendravimui būsimo bendradarbiavimo metu. Rodomi gimtadienio duomenys leidžia „Akvedukts.lt“ svetainėje pasveikinti jus su jūsų gimtadieniu į registruotą vartotojo aplinką. Registruodamiesi, galite patvirtinti / atmesti tiesioginio rinkodaros pranešimų gavimą nurodytu el. pašto adresu. Galite pakeisti gimtadienio datą ir tiesioginio rinkodaros nustatymus registruotoje vartotojo aplinkoje nustatymų skiltyje. Atsisakymas gauti tiesioginio rinkodaros pranešimus netaikomas el. laiškų, susijusių su "Akvedukts" ir jūsų atstovaujamos įmonės vykdymu, gavimo - užsakymų patvirtinimų, informacijos apie reikšmingus sistemos veikimo pokyčius ir t.t. gavimą.

Po pirmosios registracijos pirminio vartotojo slaptažodis siunčiamas į nurodytą el. pašto adresą. Po pirmojo prisijungimo registruotas vartotojas turėtų pakeisti slaptažodį, kuris iš pradžių buvo priskirtas saugiam, naudotojo prisijungimo slaptažodžiui registruotiems vartotojams. "Akvedukts" nesaugo informacijos apie slaptažodžius; praradimo atveju reikalaujama raštiško prašymo dėl naujo pirmojo vartotojo slaptažodžio.


Registruotojo vartotojo ištrynimas. Tai įmanoma 3 atvejais - raštišku paties naudotojo prašymu, atstovaujamos valdymo įmonės rašytiniu prašymu, taip pat bendradarbiavimo sutarties su atstovaujamomis bendrovėmis nutraukimu, jei sistema nustato ilgalaikį pertraukimą naudojimas (nustatomas pagal Akvedukts vidaus taisykles). Šiuo atveju visi „Akvedukts.lt“ registruojami asmeniniai duomenys bus ištrinti.


„Akvedukts“ svetainėse gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. „Akvedukts“ neatsako už šių nuorodų išvardytų trečiųjų šalių tinklalapių privatumo politiką, nes tai gali skirtis nuo akvedukts įsipareigojimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymo praktika ir konfidencialumu.

Privatumo politikos atnaujinimai

„Akvedukts“ pasilieka teisę keisti šią privatumo politiką. „Akvedukts“ rekomenduoja periodiškai peržiūrėti šiuos privatumo politikos pakeitimus.