Paieška


Registruotiems vartotojamsPaieška


Registruotiems vartotojamsVisi produktai - Vandens filtrai - Vandens filtravimo medžiagos ir kita įranga

Iron Out papildymas UB filtrams (850gr.)

Kodas :
331831

17.85 EUR

(Kainos nurodytos su PVM)

INFORMACIJA:
"IronOut" rūdžių nuosėdų šalinimo priemonė.Sudėtyje yra natrio hidrosulfato ir natrio metabisulfato.Skirtas naudoti vandens minkštinimo įrenginiuose, skalbimo mašinose, geležies valytuvuose, vandens valytuvuose.
 Puikiai išlvalo:
1. Sunkiausias rūdžių dėmes
2. Saugiausia, efektyviausia rūgščių formulė
3. Saugus naudoti tualetui, kriauklėi ir kt.
4. Saugo Vandens minkštiklius švarius

Jei geležies kiekis vandenyje viršija 1 mg/l, ištirpinkite 125 g (1/4 pakuotės 1 litre vandens, supilkite į druskos indą).
Lygintuvuose: 1 šaukštelį skalavimo priemonės ištirpinkite vandenyje, supilkite į lygintuvo vandens talpyklą, palikite 3-5 min. Nusausinkite skystį ant popieriaus ar audinio. Išplaukite švariu vandeniu.
Skalbimo mašinose: Jei geležies kiekis vandenyje viršija 0,5 mg/l, į skalbimo priemonę įberkite vieną arbatinį šaukštelį miltelių.
Įspėjimai:
Dėmesio: Akių ir odos dirgiklis. Kenksmingas prarijus. Saugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų. Skaitykite papildomus įspėjimus ant etiketės. Venkite kontakto su akimis ir oda. Naudokite esant tinkamai ventiliacijai. Išvengti dulkių įkvėpimo ir garams, ypač po to, kai sumaišete su vandeniu. Negalima maišyti su jokiais kitais buitiniais valikliais ar chemikalais. Asmenys, turintys kvėpavimo problemų (pvz astma) nereikėtų naudoti šį produktą, nes garai gali sukelti kvėpavimo sunkumų.